راهنمای سایت نت زم

به نت زم خوش آمدید

برای پبدا کردن کار یا اپلای کاری و حتی تحصیلی یکی از بهترین روش ها، استفاده از سایت Linkedin هست. در سایت لینکدین امکان ارزیابی تعداد زیادی از مهارت ها مهیا شده که در نتیجه ی جستجوی شرکت هایی که دنبال همکار جدید میگردند نمایش داده میشود. بهترین روش برای اثبات مهارت های شما، گرفتن نشان مهارت از سایت Linkedin هست. ما در NetXam امکان آزمون آنلاین مشابه با سایت لینکدین را آماده کردیم تا هم از استرس آزمون دهنده کم کند و هم جلوی انتظار 6 ماهه برای آزمون مجدد را بگیرد.

آزمون آنلاین

در این سایت شما میتوانید بدون نگرانی و با آرامش کامل آزمونی شبیه به آزمون های آنلاین سایت Linkedin را انجام دهید و نتیجه دانش و معلومات خودتان را بدست بیاورید همان طور که میدانید در صورتی که در آزمون آنلاین سایت Linkedin قبول نشوید باید شش ماه منتظر باشید تا بتوانید مجدد امتحان بدهید و تنها 2 بار امکان این کار را دارید. با کمک این سایت می توانید بدون نگرانی دانش خود را محک بزنید و با توجه به نتیجه آزمون در صورت آماده بودن برای آزمون اصلی سایت لینکدین اقدام کنید.

منابع آزمون

منابعی که برای آزمون هر یک از تخصص ها نیاز هست با آنها آشنایی داشته باشید، در توضیحات هر یک از بخش ها آورده شده و در صورتی که نیاز داشتید میتوانید پس از مطالعه منابع به هر تعداد که نیاز دارید اعتبار آزمون خریداری کرده و به آزمون مجازی بپردازید.

نتایج آزمون

تمامی آزمون ها تنها برای شما نمایش داده می شود و کاربران دیگر از نتیجه آزمون و تعداد دفعاتی که شما آزمون داده اید اطلاعی پیدا نمی کنند. نتیجه آزمون که شامل سوال و جواب های شما هست در سیستم ذخیره می شود تا هر زمانی تمایل داشتید بتوانید آن ها را مرور کنید. همان طور که می دانید شرط گرفتن نشان مهارت از سایت linkedin گرفتن نمره بالاتر از 70% آزمون دهنده ها هست. پس با بررسی نتیجه آزمون ها و انجام آزمون مجازی به تعدادی که لازم دارید خودتان را برای آزمون اصلی آماده کنید.

در صورتی که در کارکردن با سایت به مشکلی برخوردید و یا نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می توانید از سیستم جامع پشتیبانی سایت های مجموعه allinone به آدرس 2sup.ir استفاده کنید.
همچنین در صورتی که پیشنهادی برای سایت دارید می توانید از 4idea.ir برای ثبت پیشنهاد خود استفاده کنید.